FIP Star Elche: faworyci

Zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet nasiona numer 1 wygrały w tym FIP Star Elche, turnieju, który dość wyraźnie zdominowali.

Oczywiście Araujo / Riera

Nowa Gwiazda FIP wygrała Virginia Riera i Sofia Araujo. Przeważają faworyci 6 / 4 7 / 6 w finale z Tamarą Icardo i Sandrą Hernandez. Turniej, który zdominują na całym świecie, nie przegrywając seta w konkursie. Oni będą obecny na Wyspach Kanaryjskich w piątek aby spróbować dodać tytuł do swoich wykresów, chyba że oni przerobić exploita na WPT cette semaine!

Yanguas / Blanco przy drodze ekspresowej

Po stronie mężczyzn rozstawienie numer 1 również przeleciało nad turniejem. Miguel Yanguas i Adrian Blanco nie zrobili tego szczegółowo. Żaden set przegrany w turnieju i dość ciche zwycięstwo w finale z Marc Quilez / Salva Oria w finale: 6 / 2 7 / 5. Upadli finaliści byli w stanie pocieszyć się w następstwie Alicante WPT, gdzie zadebiutowali o 15:30 i gdzie wygrali drugą rundę preprevia w setach prostych.