WPT Lugo Open: plakaty szaleństwa w ćwierćfinale!

Chodźmy na ćwierćfinały World Padel Tour Lugo Open, które można śledzić na żywo od 09:30 na kanale YouTube organizacji.

Jak zwykle zaczynamy od dziewczyn, od spotkania Salazar / Triay z Amatriain / Navarro o 09:30. Czy para z numerem 8 w WPT będzie mogła martwić się numerami 1, które pozostaną w 6 grach, nie przegrywając ani jednego seta?

8 nasion jest obecnych w ćwierćfinałach kobiet, więc powinniśmy mieć bardzo dobre opozycje. Kontynuujemy z Josemarią / Sanchezem vs Llaguno / Riera. Wspaniałe plakaty przeciw Osoro / Iglesias do Gonzalez / Sainz i Brea / Icardo do Ortegi / Marrero nie są pokazywane.

Po paniach czas na panów i zemstę Półfinał Barcelona Master : Lebron / Galan kontra Chingotto / Tello! Niesamowity plakat między tymi dwoma zespołami, które uczestniczyły w 8 finałach w tym sezonie na WPT!

Krótka przerwa potem to młodzi Arturo Coello i Alex Arroyo spróbują wypuścić nowe nasienie: Limę / Tapię. W obliczu tych dwóch graczy, którzy rozdzielą się pod koniec turnieju, może to być idealna okazja dla Coello i Arroyo!

Po tym spotkaniu odbędzie się kolejny bardzo duży mecz, między zwycięzcami dwóch poprzednich turniejów: z jednej strony Di Nenno / Navarro, z drugiej Ruiz / Stupaczuk!

Ostatecznie dzień kończymy ostatnią kwartą kwestionowaną przez parę Belasteguin/Gutierrez. Aby rozszerzyć Marzenie Sanyo o wygranej, będziemy musieli zdominować nasiona numer 8, Rico / Gonzalez!

Dzień padel niesamowite kształtuje się na WPT Lugo Open.