Potrącony wczoraj przez Alexa Ruiza i Franco Stupaczuk, Lebron i Galan przegrali tego wieczoru z Federico Chingotto i Juanem Tello w World Padel Tour Mistrz Barcelony!

Powiedzieliśmy wczoraj, że Lebron i Galan wiedzą, jak cierpieć. Nie możemy powiedzieć, że naprawdę to dzisiaj pokazali. Po wygraniu pierwszego seta 6/4 Hiszpanie mieli trudności z przetrwaniem „powrotu” swoich rywali, gdy wydawało się, że sytuacja jest dobrze opanowana.

W ślad za wrzącym Juanem Tello Argentyńczycy byli w stanie wszędzie odebrać zestaw: 6/4. Prawdziwy cios w głowę Lebrona i Galana, którzy uzyskali break point na 4/3… Kiedy wiemy, że na 5/4 dla Tello i Chingotto, numery 1 miały okazję, na kolejnym „Punto de oro” odzyskać ich usługi i że to po fałszywym powrocie Ale Galan, w końcu zobaczyliśmy ponownie w teledysku, że stracili zestaw…

Hiszpanie nigdy tak naprawdę nie byli w stanie otrząsnąć się z rozczarowania, że ​​stracili szansę na wygraną w dwóch setach. Zbyt nieprecyzyjne i mniej ostre w gorących momentach (7 „puntos de oro” do 4 dla Argentyńczyków), pozwalały zawodniczkom Gaby Reca ścigać się po zwycięstwo: 6/2 w ostatnim secie.

Statystyki Chingotto Tello Galan Lebron WPT Barcelona Master 2021

Chingotto i Tello zagrają jutro swój trzeci finał, o jeden mniej niż ci, którzy będą ich przeciwnikami, Paquito Navarro i Martin Di Nenno ! Więc będziemy mieli 12ème inny plakat na ten 12. finał 2021, nie do wiary ! Cokolwiek się stanie, od tej pory święta nowa para, te dwa duety zawsze poniosły porażkę na ostatnim kroku!

Aby śledzić to spotkanie, które zapowiada się niezwykle kusząco, wystarczy przejść do poniższego linku:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !