WPT Vigo Open: Sanyo i Momo kwalifikują się do półfinałów po meczu antologicznym

To był szalony mecz, który zainaugurował ćwierćfinały mężczyzn w Vigo. Rzeczywiście, Momo Gonzalez i Sanyo Gutiérrez wyszli z tego pod koniec napięcia i po 3:30 meczu z Paquito i Chingotto.

Po pierwszym secie wygranym przez Chingotto i Navarro, obie pary zaoferowały nam drugi akt antologii, wygrany przez Momo i Sanyo po zapierającym dech w piersiach tie-breaku, w którym „El Mago” obronił niesamowitą piłkę na 6/6, przed wyrównaniem na całym secie kilka sekund później.

Trzeci set również miał zapewnić nam niezłą dawkę widowiska i to właśnie po kolejnej decydującej partii faworyci rankingu mieli odnieść zwycięstwo (4/6 7/6 7/6) i awansować do półfinału. finał. Jak zobaczysz poniżej, Paquito po raz kolejny da show, ale to nie wystarczy, aby odejść ze zwycięstwem.

Gutiérrez i Gonzalez czekają teraz na swoich przeciwników, będzie to albo Lebron i Galan, albo Garrido i Sanz. Odpowiedz natychmiast, z resztą programu ICI.