Kilka profesjonalnych turniejów padel w tym samym tygodniu?

Le historyczny punkt zwrotny padel Professionnel spowoduje wiele mini rewolucji dla wszystkich zawodników w naszym sporcie. Jednym z najważniejszych punktów dla graczy spoza pierwszej dwudziestki jest fakt, że mnożenie turniejów zapewni im znacznie większą widoczność.

Potrzeba widoczności dla wszystkich graczy

Z obecnym modelem World Padel Tour, gracze, którzy nie grają w ćwierćfinale turniejów, nie są filmowani. Nie można było więc zobaczyć ich meczów. W ten sposób ci profesjonalni gracze, którym nie udaje się przekroczyć kamieni milowych ćwiartek, mają bardzo niską widoczność, co jest problemem w szczególności w stosunku do ich sponsorów.

Jak negocjować kontrakt, jeśli musisz zrobić wielkie sportowe osiągnięcie, aby móc zostać sfilmowanym? I nie mówmy o graczach z pre-previa, którzy muszą wygrać od 7 do 8 gier z rzędu, aby móc wejść do ćwierćfinału Open lub Master...

NarodzinyAPT Padel Wycieczka zaczął zaspokajać tę potrzebę padel profesjonalny, ale to, co ma się wydarzyć, może rozwiązać ten problem i pozwolić wielu graczom na bycie prawdziwym profesjonalistą. Innymi słowy, nie trzeba uczyć padel móc żyć, a tym samym mieć możliwość skupienia się tylko na treningu.

Kilka wydarzeń jednocześnie?

Zawsze jest więcej miejsc, które chcą zorganizować turnieje padel, nie tego brakuje. Brakowało natomiast profesjonalnego toru, który byłby w stanie zorganizować kilka turniejów jednocześnie.

Z nowa propozycja QSIChodzi o to, aby jak w tenisie robić kilka wydarzeń jednocześnie. Dzięki temu wszyscy gracze będą mogli grać w różnych kategoriach turniejów, w różnych krajach.

Niektóre turnieje będą prawdopodobnie najlepsze, ale nawet mecze pomiędzy kwalifikacjami są często spektakularne. Ten punkt zwrotny powinien zatem pozwolić wszystkim graczom być widocznymi, grać w ostatnich rundach międzynarodowych turniejów i dążyć do zdobycia nagrody pieniężnej, gwarantującej im możliwość związania końca z końcem.

Publié par
Lorenzo Lecci Lopez