Grupa PLAYERS (spółka-matka 4PADEL / The Five) kontynuuje swój rozwój we Francji i koncentruje się na regionie paryskim. Już obecny, zwłaszcza z 4PADEL Marville, 4PADEL Montreuil i 4PADEL Champigny, 4PADEL ogłasza instalację 22 utworów padel łącznie do 2025 r.

4PADEL Vaires-Torcy będzie pierwszym ośrodkiem w sieci, który otworzy swoje podwoje w 2025 roku, ponieważ klub zlokalizowany we wschodniej części Paryża, niecałe 20 km od Disneylandu w Paryżu, powinien zakończyć prace do stycznia przyszłego roku. I będzie to ośrodek, który będzie miał łącznie 12 torów, 9 krytych i 3 zewnętrzne.

4PADEL Vélizy będzie wówczas następną czwórkąPADEL w regionie paryskim. Położony w południowo-zachodniej części regionu paryskiego będzie w 100% padel z 10 utworami padel wnętrz. Oczekuje się, że zostanie otwarty pod koniec 2025 roku.

Cel 200 utworów padel w 2025 roku zapowiedziane przez Josepha Viéville’a, współprzewodniczącego grupy Le Five, z pewnością się potwierdzą.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.