trzeci etap na A1 z zupełnie nowym celem na torze Fabrice'a Pastora: Santiago de Chile. Turniej odbędzie się od godz 15 do 21 kwietnia i znamy już tabelę trzeciego turnieju.

Pierwsze dwa etapy autostrady A1 już przyniosły wiele niespodzianek, a szczególnie uwypukliły zupełnie nową parę Aguirre/Alfonso, niewzruszoną na początku sezonu. Rzeczywiście, Tolito i Gonza wygrali dwa pierwsze tytuły sezonu, kosztem Franco Dal Bianco et Arcy Maksymiliana, Między innymi.

Już podczas pierwszego turnieju w Puebli Franco i Maximiliano nie uczęszczali do szkoły w ósmej klasie, pozostawiając otwarte pole dla delfinów. Dlatego ciekawie będzie śledzić podróż tych dwóch drużyn podczas Chile Open, aby zobaczyć w szczególności jak zareagują cyfry 1. Ale także sprawdzenie, czy Tolito i Gonzalo będą w stanie utrzymać tempo.

Dla przypomnienia para Aguirre/Alfonso nie stracił jeszcze ani jednego seta w tym sezonie… i jest w drodze po potrójną koronę w Chile!

Trzy nowe pary na tym turnieju zadebiutują także: Andresa BritoS / Yain Melgratti, Matias Del Moral / Santiago rolla et Javier Perez / Wiktor Saenz.

A1 Chile Otwarte
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.