Przypomina to trochę Agustina Tapię i Arturo Coello rok temu World Padel Tour… Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso postanowili połączyć siły w tym sezonie i wyszło wspaniale! Rzeczywiście, Argentyńczycy właśnie wygrali swój trzeci turniej z rzędu w Chile. Wciąż niepokonani na A1 Padel, Aguirre i Alfonso nadal było gorąco ostatniej nocy!

W obliczu niespodziewanej pary w Chilean Open Allemandi / Pereyra, Tolito i Gonzalo byli zmuszeni, jak dzień wcześniej przeciwko De Pascual/Torre, aby powrócić po przegranej pierwszego seta w tie-breaku. A w ostatnim secie potrzebny był kolejny tie-break, aby wyłonić pary 2 i 4 turnieju. Tito i Ramiro, którzy w półfinale wyeliminowali numery 1, wygrywając decydujący gem w trzecim secie, tym razem nie mogli zrobić tego samego. Wynik końcowy: 6/7 6/3 7/6.

Trzecim sukcesem w trzech turniejach Aguirre i Alfonso potwierdzają, że zdecydowanie stanowią parę na początku sezonu na torze Fabrice'a Pastora. Arce i Dal Bianco, którzy do tej pory byli niekwestionowanymi mistrzami A1 Padel, będą musieli szybko się pozbierać, jeśli nie chcą, aby ich pierwsze miejsce było w wielkim niebezpieczeństwie... Następny turniej zaplanowany za trzy tygodnie w Beausoleil, Maxi i Franco będą mogli jak najlepiej się przygotować, aby spróbować zatrzymać doskonałą dynamikę „Aguirre i Alfonso”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !