Niesamowite ujęcie z bocznym oknem Tolito Aguirre ? My zwykle. Tam Tonton de Gonzalo Alfonso ? Świetny klasyk padel. Jednak w tym momencie każdy cios był bardziej niewiarygodny od drugiego... i Oskar Guiral oszczędza punkt meczowy w najpiękniejszy sposób!

Jesteśmy przyzwyczajeni do ekstrawagancji Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso. Od początku sezonu obaj panowie nie stracili ani jednego seta i wywołali zniesmaczenie swoich przeciwników. Podczas półfinału z Alejandro Urzolą i Oscarem Guiralem, Tolito i Gonza nie obijali się i łatwo wygrywali 6 / 2 6 / 0.

Jednak podczas tego spotkania nie przyznano im punktu meczowego. Rzeczywiście, w momencie meczu czterej gracze wydobyli całą swoją paletę padel zaoferować widzom a puntak tak jak lubimy.

Pozwalamy Ci cieszyć się tym małym klejnotem od Oscara Guirala…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.