Jakie napięcie podczas Półfinał A1 Padel Chile Otwartew najbliższą sobotę dwa mecze, które do samego końca będą trzymały nas w napięciu.

Po dwóch meczach, które trwały po trzy sety, w końcu poznaliśmy tożsamość czterech bohaterów kto dziś wejdzie na tor!

Maximiliano Arce / Franco Dal Bianco na macie

Światowe numery 1 w A1 nie dają sobie rady na początku sezonu. Dowodem jest to, że po raz kolejny zostali pozbawieni finału, jak mogło to mieć miejsce w przypadku SIMSA Puebla…

Tym razem ich dementorami są nikt inny jak Ramiro Pereyrę et Adrian Germani (TS4), autorzy bardzo solidnego meczu do pokonania pary Arce/Dal Bianco.

O zwycięstwie obu drużyn zdecydowały trzy sety i decydujący tie-break w trzecim secie. Ostatecznie przewaga zmienia się na korzyść outsiderami spotkania, którzy zgarną pierwszy bilet na finał turnieju!

Z drugiej strony, Maximiliano Arce i Franco Dal Bianco po raz kolejny pozbawieni tytułu. Od początku sezonu ci, którzy królowali na torze A1 w zeszłym sezonie, wciąż nie zdobyli ani jednego tytułu. Sytuacja, która im nie odpowiada, gdyż za nimi delfiny mają zamiar zdetronizować ich na szczycie.

Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso drżą

W drugim półfinale tego dnia znajdziemy „magicy". Tolito Aguirre et Gonzalo Alfonsogrający od początku sezonu w chmurach, próbują zdobyć hat-tricka dla Chile.

Wychodząc im naprzeciw, Juani de Pascual et Augustyna Torre mieć w głowie inne plany. Od pierwszego seta trzeci rozstawiony odepchnął Aguirre/Alfonso, dokonując wyczynu odebrania im seta… co nie zdarzyło się od początku sezonu.

Stung, Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso zareagowali natychmiast, wygrywając drugiego seta. Trzeci mecz będzie ostatecznie bliżej między obydwoma zespołami. Niemniej jednak, ostatecznie obróci się na korzyść faworytów spotkania : Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso.

Tolito Aguirre Gonzalo Alfonso

Więc będziemy mieć zemsta Monakow finale Chile Open. Podczas pierwszej konfrontacji obu drużyn Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso bez problemu zwyciężyli z Tito Allemandim i Ramiro Pereyrą: 6 / 4 6 / 2.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.