La rozpoczęcie sezonu 2024 A1 Padel podejście ! Właściwie już wiemy, kto jest zarejestrowany na Puebla Open i Monaco Master!

To właśnie w Puebla od 4 do 10 marca rozpoczną się działania wojenne na torze Fabrice Pastor. Jak zawsze w zawodach A1 odbywających się w Ameryce Południowej, przeważają gracze z Ameryki Południowej. Wciąż zauważamy, że zarejestrowanych jest wielu graczy z Półwyspu Iberyjskiego, w tym 32 Hiszpanów i 2 Portugalczyków!

Te zawody będą okazją do sprawdzenia, czy Arce i Dal Bianco przed sobą kolejny rok dominacji i czy któraś z nowych par (Aguirre/Alfonso i De Pascual/Torre na czele) może liczyć na przejęcie od nich przywództwa.

rejestrujący ICI.

W Monako na pierwszych w sezonie Masters, które odbędą się w dniach 15-24 marca, spodziewana jest duża liczba zawodników. Wielkie nazwiska z Ameryki Południowej oczywiście znów tam będą, ale będą musiały uważać na pary hiszpańskie, które chcą ukraść show w Europie. Zauważamy również, że duża liczba mieszkańców Afryki Południowej zarejestrowała się w celu uzyskania kwalifikacji afrykańskich.

Z drugiej strony, po raz pierwszy w Monako, wśród ponad 200 zarejestrowanych zawodników, tylko jeden Francuz, Harold Bernard, będzie dzielić tor z tunezyjskim Maherem Bouguerrą.

Znajdź listę zarejestrowanych ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !