Dziś po południu w ćwierćfinale A1 nie było niespodzianek Padel Wielki Mistrz Francji. W ostatnich czterech znajdziemy nasiona 1, 2 i 4.

Numery 1 i 2 przeszły do ​​kwarty bez problemu. Arce i Dal Bianco, którzy prowadzili 5:1 w pierwszym secie, skorzystali na rezygnacji elastyczna Fede Chiostri, który oczywiście nie jest niezniszczalny… Jest były kolega z drużyny z drugiej strony, kontuzjowany w kostce na początku turnieju, wydaje się, że powrócił do pełnej formy. On i Juani De Pascual po opóźnieniu w oświetleniu osłabili nadzieje Yoba / Barrery: 2/6 6/1 6/0.

Torre i Ramos również wykonali swoją robotę w meczu przeciwko Britos/Del Moral.

Ze swojej strony Urzola i Guiral, osoby z zewnątrz w półfinale, kontynuują podróż do Beausoleil i nadal marzą o finale mistrzowskim. W przypadku jutrzejszego zwycięstwa z De Pascualem/Alfonso wyprzedzą w rankingach Rollę i Britosa i zajmą dwa ostatnie miejsca kwalifikacyjne do Finału Master? Czy uda im się to osiągnąć? Odpowiedź w najbliższą sobotę od godziny 11:00 na Kanał YouTube A1 Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !