Po dwóch dniach pierwszej rundy oznaczonej przez eliminacje nasion 3 i 6 W Beausoleil zawitał do nas dość spokojny wtorek.

Emocje tego dnia przypadły Gonzalo Alfonso, który skręcił kostkę w meczu z Castañeyrą/Parrą i zakończył mecz kulejąc. Nie przeszkodziło to Gonzie i Juani De Pascualowi w zwycięstwie w dwóch setach (6/4 6/4), ale wciąż mamy nadzieję, że Argentyńczyk do końca turnieju będzie na 100% gotowy.

Podobnie jak numery 2, numery 1 odniosły sukces w dwóch setach, aby dostać się do zawodów Wielkiego Mistrza Francji. Solid, Arce i Dal Bianco pozostawili Saenzowi i Perezowi tylko cztery mecze. Końcowy wynik 6/2 6/2.

Jutro o godzinie 10:00 rozpocznie się runda XNUMX/XNUMX finału Kanał YouTube A1 Padel. Jak zobaczysz w zaktualizowanej tabeli poniżej, prawa część tabeli, w której brakuje dwóch nasion, wygląda na bardzo otwartą. Tym bardziej, że nie wiemy jeszcze, na jakim poziomie w czwartek spotkamy Gonzalo Alfonso...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !