Ostatni turniej sezonu A1 Padel przed Master Final odbędzie się w dniach 4-10 grudnia we Francji, w Beausoleil.

A na ten turniej, którego głównym wyzwaniem będzie wyścig o Finał Master pomiędzy graczami z okolic 16. miejsca, zgłosiło się wiele par.

Tak naprawdę zgłoszenia do konkursu potwierdziły aż 184 duety z mniej więcej czterech stron świata.

Całkiem nową sytuacją jest to, że wśród zarejestrowanych uczestników jest wielu Afrykanów, zwłaszcza Senegalczyków i mieszkańców Wybrzeża Kości Słoniowej, którzy będą starali się znaleźć miejsce w tabeli poprzez kwalifikacje odbywające się w Afryce. Taka liczba zawodników to bardzo dobra wiadomość dla rozwoju naszego sportu.

Turniej odbywający się we Francji, zauważamy, że obecność Francji jest również ważna. Największe szanse na wynik Francji niewątpliwie ma para Manu Vives / Jérôme Inzerillo. Dwóch graczy, których zwykle widujemy na FIP Tour, spróbuje dokonać zamachu stanu na torze Fabrice Pastor!

Znajdź listę zarejestrowanych tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !