Finał nie wywołał żadnych emocjiA1 Padel Ostatni Mistrz. Rzeczywiście, faworyci w Salta byli bezkompromisowi.

Po tym, jak przez cały tydzień w Argentynie zrobiły na wszystkich wrażenie i dotarli do finału, Santiago Frugoni i Paulo Barrera chcieli zakończyć ten szalony tydzień w najlepszy możliwy sposób.

Jednak w obliczu nich numer 1, który odzyskał pewność siebie, mszcząc się na Juanim De Pascualu i Gonzalo Alfonso, nie zamierzał dawać swoim rodakom najmniejszej szansy.

Mając na celowniku dziesiąty tytuł mistrzowski w 2023 r., Arce i Dal Bianco zaprezentowali bardzo solidny występ, co pozwoliło im ułatwić sobie zadanie. Wygrali 6/2 6/2 i utrzymali tytuł zdobyty w zeszłym sezonie.

Dominujący przez zdecydowaną większość roku Argentyńczycy w najpiękniejszy sposób kończą to ćwiczenie, którzy rozegrają dziesięć z szesnastu turniejów A1 Padel ten sezon ! Po tym, jak na koniec sezonu De Pascual / Alfonso wyeksponowali się, potwierdzili, że są NAJLEPSZĄ parą na torze Fabrice'a Pastora i rozpoczną rok 2024 z etykietą wielkich faworytów.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !