Kolejna niespodzianka podczas A1 Padel Finał Mistrzowski i jeszcze raz w roli głównych obcinaczy widzimy Santi Rollę i Yaina Melgrattiego !

Zakwalifikowany w ostatniej chwili do swojego pierwszego finału mistrzowskiego, Santi Rolla długo nie zapomni tygodnia w Salta! Choć on i jego kolega z drużyny Yain Melgratti przybyli do Argentyny bez pewności siebie, pokonują wszelkie przeciwności losu.

Po pokonaniu Torre i Ramosa w środę po meczu w trzech setach, powrócili i pod koniec napięcia zdołali zwyciężyć z numerami 1 Arce i Dal Bianco (3/6 6/2 7/6). Sukces, który pozwala im objąć prowadzenie w grupie 1.

Yain Melgratti nie spuszcza wzroku z piłki w Salta

Drugie spotkanie grupy również przyniosło wielkie show i kolejny powrót Chiostriego i Sancheza przeciwko Torre/Ramosowi (2/6 6/3 6/4). Argentyńczycy rozegrają dziś wieczorem swoje kwalifikacje przeciwko niepokonanym Rollom i Melgrattiemu.

Ze swojej strony Arce i Dal Bianco będą starali się odzyskać siły w starciu z Torre i Ramosem, którzy w Salta wciąż nie wygrali ani jednego meczu.

W grupie 2 w starciu dnia De Pascual i Alfonso zwyciężyli w kolejnym trzysetowym meczu z Tolito Aguirre i Tito Allemandim. Członkowie pary numer 3, która rozstanie się na koniec turnieju, mogli zaoferować nam kolejny comeback, ale w ostatnim akcie zabrakło im sił. Końcowy wynik 6/4 3/6 6/3 dla numerów 2.

W drugim spotkaniu tego dnia Frugoni i Barrera wyraźnie dominowali nad Britos / Del Moral: 6/3 6/2.

Dziś czeka nas prawdziwy ćwierćfinał pomiędzy parami Frugoni/Barrera i Tito/Tolito. To proste, ci, którzy wygrają mecz, zakwalifikują się do pozostałych wydarzeń.

Ze swojej strony Alfonso i De Pascual będą starali się zakończyć fazę grupową niepokonani przeciwko Del Moralowi i Britosowi, którzy są już potępieni.

Dzisiejszy program:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube A1 Padel, od 15:00 (19:00 we Francji).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !