To koniec jednej z najbardziej charyzmatycznych par A1 Padel. Podążając za nimi wczoraj niewielkie zwycięstwo przeciwko Del Moral / Britos, Tito i Tolito ogłosili separację. W przyszłym sezonie Argentyńczycy nie będą już grać po tej samej stronie toru.

Obaj gracze, którzy połączyli siły w maju 2022 roku, będą mieli wzloty i upadki podczas tych dwóch sezonów spędzonych razem. Dziś obaj mężczyźni, którzy są przyjaciółmi na całe życie, wolą zatrzymać się na boisku, aby uniknąć złości, jak zasugerowali w wywiadzie po meczu wczoraj wieczorem w Salta...

Trzeba przyznać, że obaj mają bardzo silne temperamenty, a między niesamowicie utalentowanym Tolito i ciężko pracującym Tito czasami trudno jest nadawać na tych samych falach. Wreszcie, biorąc pod uwagę różne wyjaśnienia tych dwóch mężczyzn na miejscu, mówimy sobie, że to niemal cud, że udało nam się przetrwać tak długo razem. Zastanawiamy się teraz, z kim każdy z dwóch graczy będzie kontynuował współpracę w 2024 roku…

Ale wcześniej mamy jeszcze jeden turniej, w którym będziemy mogli cieszyć się tą fantastyczną parą, która na pewno będzie chciała zakończyć turniej w wielkim stylu. Czy zwycięzcy Wielkiego Mistrza Nowego Jorku będą mogli rozstać się przed koronacją? Odpowiedź pod koniec tygodnia!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !