Tito Allemandi i Tolito Aguirre mieli udaną niedzielę, dzięki której zostali pierwszymi graczami, którzy wygrali turniej padel profesjonalista w Nowym Jorku.

I to właśnie pod koniec szczególnie intensywnego dnia Argentyńczycy zdobyli swój pierwszy tytuł w sezonie. Rzeczywiście, z powodu deszczupółfinały i finały rozegrano tego samego dnia, a z koronacją wyszła najświeższa para.

Potrąceni w półfinale przez De Pascuala / Alfonso (6/3 4/6 6/1), kiedy Tito i Tolito wygrali w dwóch setach z Frugoni / Abud (6/2 7/6), Arce i Dal Bianco wyglądali na przytępionych w meczu tytułowym.

Ich przeciwnicy wiedzieli, że mają dużą szansę na pokonanie pary, która w tym sezonie zdobyła osiem trofeów, i wiedzieli, jak ją w pełni wykorzystać. Ostatecznie wygrali 7/6, 7/5 po bardzo zaciętym meczu, podczas którego w razie potrzeby potrafili wykazać się większą precyzją.

Dla tych, którzy chcą jeszcze raz obejrzeć finał, poniżej:

Po zakończeniu wielkiego wydarzenia w Nowym Jorku bohaterowie będą mogli trochę odpocząć przed Puebla Open, który rozpocznie się za dwa tygodnie w Meksyku!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !