Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory trudności na koniec sezonu nie tłumijcie entuzjazmu Fabrice'a Pastora. Prezes A1 Padel ogłoszono nasi koledzy z Mundo Deportivo że do końca sezonu pozostały jeszcze dwa turnieje.

Rozpatrzono odwołania Wielkiego Mistrza Bahrajnu i Mistrza Miami, A1 Padel przygotowuje już epilog tego roku 2023 i w związku z tym planuje jeszcze raz przejechać przez Monako, a raczej przez Francję, gdyż ostatni Wielki Mistrz sezonu odbędzie się w Beausoleil du 4-10 grudnia z 64 parami na starcie. Turniej, w ramach którego rozdane zostaną ostatnie bilety na Finał Master.

Na ten turniej zamykający sezon, na który zaproszonych zostanie tylko 16 najlepszych graczy, sportowcy po raz kolejny będą musieli przepłynąć Atlantyk. Rzeczywiście, to właśnie w Salta w Argentynie elita A1 Padel znajdzie się 13-17 grudnia.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !