Obecny o 4Padel Montreuil podczas turniej pomiędzy gwiazdami kwalifikującymi się do finału Betclic Remontada, piłkarz Adil Rami przemówił do mikrofonu Francka Binistiego.

Podobnie jak wielu piłkarzy, były obrońca reprezentacji międzynarodowej bawi się na stokach padel na jakiś czas i zamierza kontynuować!

„Kiedy gramy padel, bawimy się. Moją mocną stroną są ziemniaki, lubię je rozbijać. Na padel Wiemy, że nie powinniśmy uderzać na 100%, ale kiedy widzę nadchodzącą piłkę, chcę ją mocno uderzyć. To trochę jak golf, sprawia, że ​​chcesz się wyładować. Ale muszę robić postępy w tej kwestii bandejas, viborasogólnie przy wysokich piłkach, bo kiedy widzę nadchodzącą piłkę, nie chcę jej brać na bok…”

„Nie jestem początkujący, minęło sześć miesięcy, odkąd zacząłem grać. Teraz musimy kontynuować, brać lekcje, ale zrobię postęp!”

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !