W wywiadzie dla „El Partidazo de COPE” Ale Galan powrócił do odcinka, który zmotywował go do rozstania się z Juanem LeBronem.

Madrynianin, który to zrobi grając swój ostatni turniej w Meksyku z rodakiem z Kadyksu, stanie się wówczas jego przeciwnikiem. A co się stanie, gdy dwaj mężczyźni, którzy dzielili wspólny tor przez ponad cztery sezony, staną się przeciwnikami?

„Zakończymy grę przytulając się do siebie, ale w trakcie meczu zabijemy się nawzajem”. Oczywiście żartobliwe komentarze, które po prostu oznaczają, że obaj gracze są bardzo silnymi konkurentami, co pokazały ich trzy sezony na szczycie.

A kiedy dziennikarz pyta go, czy wie, jak zdenerwować rodaka, Ale również odpowiada z humorem: „Wręcz przeciwnie, wiem, jak go uspokoić!”

Zabawna wymiana zdań, którą możesz obejrzeć ponownie poniżej:

Śledzenie pierwszego pojedynku Galan / Chingotto vs Lebron / Navarro powinno być interesujące!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !