Mélissa Martin i Carla Castillo Velarde wszyscy byli bliscy wygrania pierwszego seta z numerem 1 w preprevia.

Tak było w przypadku pary francusko-hiszpańskiej 5 punktów set w pierwszej rundzie, wszystkie odrzucone przez Pujalsa / Castillona, ​​który w decydującym meczu wygrał seta od 9 do 7! Ostateczne zwycięstwo 7/6 6/3 hiszpańskiej pary, która w ten sposób powraca w previi.

Dla Mélissy i Carli ta porażka, choć okrutna w pierwszym secie, pozostaje oczywiście zachęcająca., trzy dni przed pierwszą rundą o godz FIP Gwiazda Wysp Kanaryjskich !

Nadchodzi niespodzianka porankaIris Donate i Cristina Musial, kto dominował, proszę w seriach prostych, ziarno numer 4 preprevia, Manuela Schuck i Laia Bonilla! Dzięki zwycięstwu 6/3 7/6 Donate i Musial wracają do Previi, gdzie zmierzą się Laura Clergue i Léa Godallier, dzisiaj o 17:00.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !