było niespodzianka w ten weekend: Alix Collombon i Lorena Rufo rozstały się et nie zagrają razem na Premier Padel ten sezon. Ta informacja jest tym bardziej zaskakująca, żeAlix Collombon dostarczył podczas międzyklubów N1 2023, chcę kontynuować przygodę z młodym hiszpańskim zawodnikiem.

O tę separację zapytaliśmy Lyonnaise. Jak również na górze tożsamość swojego przyszłego partnerae.

Decyzja Hiszpana

"To nie moja decyzja, to Lorena podjęła decyzję o zakończeniu naszego stowarzyszenia. Szczerze mówiąc, ja też zadane pytania pod koniec sezonu. Nawet jeśli moim podstawowym założeniem było daj nam czas et ulepszyć co nie zadziałało pod koniec sezonu.

Jej decyzja, Całkowicie ją szanuję. Nie mam z nią problemu, to część padel".

Przekonujące początki i rozczarowania

„Nasze stowarzyszenie bardzo dobrze pracowało w Rolandzie. Wróżyło to bardzo dobre rzeczy i na to właśnie liczyliśmy. Później sprawa się skomplikowała mieliśmy remisy, które nie były łatwe Szczerze mówiąc.

Alix Collombon Lorena Rufo 8

Przegraliśmy kilka meczów, straciliśmy pewność siebie. Później ciężko było zaprezentować naszą najlepszą wersję zespołu. To tak, jakbyśmy nie znaleźli majonezu, który tak dobrze przypadł do gustu Rolandowi.

Przyszły partner już znany?

"Już wiem z kim zagram w tym sezonie i ogłoszę to wkrótce. Właściwie to prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku dni.

Moja nowa partnerka, co mogę już o niej powiedzieć to to, że ma duży grinta i duża sylwetka. Jest graczem, z którym Bardzo dobrze się dogaduję już od jakiegoś czasu Jestem podekscytowany rozpoczęciem to stowarzyszenie!”

Nowy gracz z szerokim uśmiechem i świetną budową ciała? Czy możemy sobie wyobrazić skojarzenie z Martą Barrerą lub Carmen Goenagą? Alix mówi nam, że będziemy musieli poczekać. Ale czy masz przewidywania dotyczące przyszłego partnera Alix Collombon?

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.