Przewidywaliśmy to wczoraj, Gonzalo Alfonso i Federico Chiostri upadli w ósmej edycji Wielki Mistrz Mar del Plata. Przechodzi na pozostałych faworytów turnieju.

Pęknięcia Chiostri/Alfonso

Widzieliśmy już, jak się zataczali, nękani kontuzjami, Chiostri i Alfonso nie mogli wytrzymać w czwartek. W przeciwieństwie do bardzo w formie pary Del Moral/Frugoni, były numer 1 nie będzie w stanie walczyć o tytuł w Mar del Plata. Rozczarowanie pod koniec spotkania było ogromne.

Inną niespodzianką była porażka Juana Restivo i Andrésa Britosa stoi Santellan/Peiron. Sierota jej osiąg Pablo Barrera, włosko-argentyńczyk, nie mógł grać na swoim najlepszym poziomie.

Tito Allemandi / Tolito Aguirre i Franco Dal Bianco / Maxi Arce kontynuują pojedynek na odległość. Te dwie pary wydają się ponad partią. W przypadku zwycięstwa dwóch par w kwartach, znalazłyby się w półfinale!

Wyniki ósmego

9h: Rodrigo Santellana / Fabricio peiron 6-3 / 7-5 Juan Restivo / Andres Alberto Britos

10h30: Juan Pablo Dip Nazar / Pablo Nicolas Egea 2-6 / 6-4 / 1-6 Alex Valentino Chozas / Miguel Fonseca Oliveira

12h: Jose Luis Gonzalez Rodriguez / Antonio Luque Aragon 6-3 / 6-0 Pedro Santiago Castaneyra / Marcin Abud

13h30: Agustin Torre / Diego Ramosa 6-3 / 6-3 Matias Almada / Amilcar Gaston Bejarano

16h: Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani 6-1 / 7-5 Maximiliano Sanchez Blasco / Facundo Dominguez

17h30: Miguel Deus / Nuno deus 4-6 / 6-4 / 6-7 Julio Julianoti / Yain Melgratti Seu

19h: Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce Simo 6-2 / 7-6 Facundo Lopez / Joaquin Mauro Gaitan

20h30: Matias Del Moral / Santiago Frugoni Zavala 7-6 / 7-5 Federico Chiostri / Gonzalo Gabriel Alfonso

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !