Będzie pojedynek między krainą padeli ten o największym wzroście. Baharak Soleymani i Ajla Behram będzie wyzwaniem Patricia Martinez i Cris Carrascosa, który właśnie odzyskał prowadzenie w rankingu APT.

Para Carrascosa/Martinez nigdy nie dała szans swoim argentyńskim przeciwnikom. Armesto i Banchero poczuli się przytłoczeni poziomem padel znakomity. Hiszpanie będą wielkimi faworytami jutrzejszego finału.

Przed nimi wreszcie będzie Soleymani / Behram! Szwedzka para wyszła z galicyjskiej pułapki, korzystając co prawda z kontuzji Laii Alvarez w pierwszym punkcie drugiego seta. Ze skręconą kostką młoda zawodniczka wciąż zaciskała zęby, aby dać sobie szansę na grę w finale.

Finał kobiet zaplanowano na jutro o godzinie 15:XNUMX, ale harmonogram może się zmienić z powodu upałów.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !