Jeśli Arturo Coello zajmuje obecnie pierwsze miejsce na świecie, to Hiszpan nie jest jeszcze przez wszystkich uważany za najlepszego zawodnika na swojej pozycji.

Podczas jednej z naszych słynnych ankiet nt Instagram, zapytaliśmy Cię, kto jest dziś Twoim zdaniem najlepszym prawicowcem. A jeśli najczęściej cytowany był mieszkaniec Valladolid, to też nie był do końca jednomyślny.

Rzeczywiście, z 38% głosów, Coello nieco wyprzedza Di Nenno, który ma 32. Juan LeBron, mimo trudnego sezonu, nie jest daleko od niego z 25%. Fani nie mylą się: mieszkaniec Kadyksu, od czterech lat numer 1 na świecie, udowadnia, że ​​tak plecy na swoim najlepszym poziomie, a kolejne zwycięstwa z Di Nenno / Stupą i Coello / Tapią z pewnością zaważyły ​​na jego korzyść.

Zauważamy, że ta „Wielka Trójka” miażdży wszystko na swojej drodze, gdyż tylko 3% z Was uważa, że ​​najlepszym graczem po prawej stronie nie jest ani Coello, ani Lebron, ani Di Nenno…

Czy gdybyśmy przeprowadzili tę samą ankietę wśród graczy lewicowych, również mielibyśmy przytłaczającą większość głosów na Tapię, Stupę i Galana?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !