Jak wyjaśniliśmy Ci wcześniej, Akademia Padel Stuffz siedzibą w Bilbao zaoferuje nam serię filmów pozwalających odkryć ewolucję Paula Daulana, młodego Pau, który zdecydował się przekroczyć granicę, aby „kontynuować naukę w raju padel".

Paul zdecydował się osiedlić w akademii Padel Stuff, w którym będzie mógł uczyć, ale przede wszystkim doskonalić się jako zawodnik trenując z Andonim Bardasco (byłym 25. zawodnikiem na świecie).

Zapytany o swoją reakcję po pierwszych sesjach treningowych, Paul wyjaśnia:

"Przez pierwsze dni miałem okazję trenować z młodym zawodnikiem, który na ostatnich Mistrzostwach Hiszpanii Juniorów właśnie dotarł do XNUMX/XNUMX finału. Z Andonim dużo pracowaliśmy nad bezpośrednią grą forhendem i bekhendem, a zwłaszcza nad ruchami, aby móc znaleźć odpowiednie pozycje, które pozwolą nam w każdym momencie poprawnie grać piłką.

Istnieje wiele szczegółów, które pozwalają zaoszczędzić dużo czasu podczas gry, optymalizując przygotowania i pozycję na torze. Zdałem sobie sprawę, że mam tendencję do nadmiernego przygotowywania się i wstawania po uderzeniu, a przede mną dużo pracy, aby to naprawić i zbliżyć się do poziomu, którego szukam.

Dyskusja Paula-Daulan-Padel-Rzeczy

Zanim tu przyjechałem, czułem, że używam nóg i wkładam wysiłek fizyczny niezbędny do osiągnięcia dobrego celu padel, ale teraz zdaję sobie sprawę, że poruszałem się bardzo źle.

Aby zilustrować te kwestie, oto pierwszy odcinek poświęcony pracy bezpośredniej. To początek serii filmów, które pozwolą nam bardzo uważnie śledzić pracę Paula w nadchodzących tygodniach.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !