Po temu jak dokonał sekcji bandeja i vibora lewa strona, W sercu padel oferuje nam ten sam motyw, ale po prawej stronie. W roli głównego bohatera zawsze spotykamy Paula Daulana, który korzysta z dobrych rad Andoniego Bardasco z akademii Padel Stuff z Bilbao.

W tym przypadku trener ustawia się po stronie prawego zawodnika ustawionego po prawej stronie, ponieważ leworęczny, który zazwyczaj gra na prawej stronie, będzie w takiej samej sytuacji, jak praworęczny grający na lewej stronie.

Hiszpański technik podzieli tor na dwie strefy, każda o własnej specyfice: strefę środkową i strefę startową. W pierwszym, który daje bardzo mały kąt, szczególnie ważne będzie, aby po strzale bardzo szybko wrócić do siatki, aby chronić swoją stronę i nie dać przeciwnikom możliwości kontrataku. W drugim ciekawie będzie wykorzystać kąt, aby wywrzeć presję na rywalach. Ale nie tylko…

Chcesz wiedzieć, jaki ruch wybrać w każdej z tych dwóch stref i poznać pro porady od Andoniego, aby postawić twoich przeciwników w trudnej sytuacji? Przejdź do poniższego filmu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !