Nowy piątek i nowy odcinekW sercu padel ! Tym razem Andoni Bardasco z Padel Stuff dotyczy uderzenia, które gracze często uważają za trudne: bekhendu.

Po trzech miesiącach spędzonych w akademii w Bilbao Paul Daulan znacznie poprawił ten strzał, który wcześniej sprawiał mu wiele problemów. W tamtym czasie brakowało mu mistrzostwa w posługiwaniu się bekhendem i w pewnym sensie modlił się, aby gracze grali na jego forhendzie…

Podobnie jak wielu zawodników amatorów miał tendencję do brania piłki za siebie, przez co tracił sporo na precyzji. Aby Paul czuł się bardziej komfortowo, musiał zmienić chwyt, ograniczyć przygotowania i popracować nad szybkością ruchu. Jak on to osiągnął? Posłuchaj jego zeznań i „wskazówek” od jego trenera!

Jeśli masz trudności z bekhendami, w żadnym wypadku nie możesz przegapić tego filmu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !