Później gra bezpośredniaThe lobThe salwy ataku la bandeja i usługa, "W sercu padel” powraca, aby poruszyć inny bardzo interesujący temat: piłki, które są bardzo trudne do obrony.

Jeśli grasz padel już od jakiegoś czasu i jesteś przyzwyczajony do stawiania czoła zawodnikom, którzy są trochę silniejsi lub po prostu utalentowani w ataku, czasami masz wrażenie, że niektórych piłek nie da się obronić. Kiedy jednak widzisz przy pracy najlepszych w naszym sporcie, zauważasz, że potrafią oddać nawet najtrudniejszą piłkę. Jeśli ci gracze oczywiście mają talent, jakiego amatorzy nigdy nie będą mieli, mają także dostęp do kilku wskazówek, które pozwolą im być znacznie bardziej skutecznymi.

Kto więc lepiej niż były zawodowy zawodnik Andoni Bardasco mógłby Cię ich nauczyć? Ze swoim uczniem Paula Daulana, trener Padel Stuff w Bilbao wprowadzi w życie pewne techniki, które natychmiast pozwolą Palois poczuć się bardziej komfortowo w obronie.

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy obejrzeć poniższy film!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !