Od marki minęło już kilka dni Babolat trzymało nas w napięciu tym zdaniem: „nigdy nie widziałeś czegoś takiego„. Krótki filmik, projektowana rakieta i odgłosy silnika, przypominające nieco samochody Formuły 1.

Oczywiście zadaliśmy sobie pytanie: co przygotowała dla nas francuska marka? W poście Instagram, opublikowany w piątek 5 kwietnia o 18:XNUMX, mamy teraz odpowiedź… Babolat ogłasza nową współpracę z włoską marką samochodów Lamborghini.

Lamborghini wniesie do zespołu swoją wiedzę i know-how projektowanie i produkcja włókna węglowego, w rakietach śnieżnych babolat. Dlatego powinniśmy znaleźć tę technologię w przyszłych wydaniach marki.

tłumaczenie "Prezentacja samochodów Lamborghini i Babolat, nasza najnowsza współpraca.

Projekt ten został opracowany w ramach CFK – Carbon Fibre Production, łącząc wiedzę Automobili Lamborghini w zakresie procesów produkcji i projektowania włókien węglowych z mistrzostwem w technologii rakiet z włókna węglowego. Babolat.

Odważne, nieoczekiwane, wyjątkowe: ekskluzywne DNA i wiedza techniczna Automobili Lamborghini po raz pierwszy łączą się z dziedziną sportów rakietowych Babolat".

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.