Jeśli jesteś fanem rakiet śnieżnych padel, to z pewnością nie umknęło Twojej uwadze: Babolat zaprezentował niedawno nowe Vipersy na rok 2024.

Linia Viper przeznaczona jest dla zaawansowanych graczy, którzy poszukują eksplozywnej mocy, w szczególności dzięki połączeniu pianki X Eva o podwójnej gęstości i okładzin z włókna węglowego.

Aby zadowolić graczy o różnych stylach gry, francuska marka po raz kolejny oferuje w tym roku trzy modele o różnych kształtach i charakterystyce.

Techniczny Viper

Widziałeś tego pala w Padel Horizon podczas Nationale 1 Interclubs, ponieważ wyposaża w szczególności niejakiego Miguela Semmlera. Dzięki specyficznemu kształtowi diamentu, wadze 365 gramów, wyważeniu główki i tarczom z 12-karatowego węgla obiecuje moc i precyzję najbardziej technicznym graczom.

Żmija powietrza 2024

Jak sama nazwa wskazuje, Air Viper nadal koncentruje się na mocy, ale bardziej na zwrotności. Dzięki hybrydowemu kształtowi, wadze piórkowej (355 gramów) i 16-karatowemu węglowi na powierzchni czołowej zapewnia niezrównaną prędkość ramion!

Licznik Żmija 2024

Na koniec kończymy Counter Viperem, palem wybranym przez argentyńską zawodniczkę Virginię Rierę. Dzięki nieco bardziej zaokrąglonemu kształtowi i węglowi 3K na powierzchniach gwarantuje większą tolerancję. Ale bądź ostrożny, nie oznacza to, że zapomniano o mocy. Rzeczywiście, mając na uwadze równowagę i 365 gramów na wadze, Counter Viper obiecuje również ostre ataki!

I oczywiście, dla bardziej odważnych, zawsze jest pałac potężnego Juana LeBrona !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !