Po rozczarowującym 6. miejscu w P2000 w Nantes, tym razem trofeum w tym wyścigu zdobyła nowa francuska para Louise Bahurel i Camille Sireix P1500 4PADEL Bordeaux.

O ile dla tych dwóch zawodniczek przygoda przy tym stole przebiegała w miarę spokojnie, o tyle finał zapowiadał się gorąco z udziałem Mélanie Ros/Marie Maligo. Dwa tygodnie po FFT Padel Tour z Nantes, mieliśmy zatem prawo do drugiej dużej konfrontacji. Pierwszy przeciwnik zwyciężył w ćwierćfinale turnieju FFT Padel Tour w 2 setach pary francusko-belgijskiej. A Bahurel / Sireix wrócił na tor, aby walczyć i dokonać zemsty.

I nie zawiedliśmy się finałem, który rozegrany został w 3 setach i trwał prawie 1h45.

Zatem Louise i Camille wygrywają z Mélanie i Marie: 6/3 4/6 6/4.

Wspaniałe zwycięstwo, które pozwala im rozpocząć sezon we Francji i które zepsuło dobre występy Ros / Maligo, którzy odnieśli dwa zwycięstwa w P1000 i 3 miejsce w FFT Padel Tour z Nantes.

Ruszamy do finału mężczyzn Padel Magazyn telewizyjny.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.