Po raz kolejny ranking nie jest przestrzegany w Riyadzie poprzez eliminację Gemma Triay et Marta Ortega (TS3), wobec młodych ludzi Jessica castello et Klaudia Jensen (ST6).

Ostatni taniec bez entuzjazmu dla Gemmy i Martity, którzy właśnie zakończyli wspólny turniej finałowy. W rzeczywistości obaj gracze ogłosili separację, jeszcze przed startem sezonu. Po wstrząsach podczas pierwszej rundy, dlatego spadają do ćwierćfinału, brutalnie zmieciony przez ognistą Claudię Jensen i Jessicę Castello: 6 / 3 6 / 2.

Mecz ten obfitował w wiele okazji do przełamania z obu stron. Było 10 dla pary Castello/Jensen i 7 dla pary Ortega/Triay. A w tej małej grze to Jessica i Claudia okazały się najskuteczniejsze: 5 przerobionych kombiprzeciwko 2 dla Triay/Ortegi.

Inne bardzo ciekawe dane: Gemma i Marta straciły ponad 50% punktów przy pierwszym podaniu (24/47). Świadczy to o podekscytowaniu, jakie panowało pomiędzy obydwoma zawodnikami.

Statystyki Ortegi Triay Jensen Castello

Ze swojej strony para hiszpańsko-argentyńska bardzo dobrze rozpoczyna nowy sezon, mając już na koncie półfinał w kieszeni. Jessica i Claudia znajdą się w ostatniej czwórce druga para 100% Bullpadel, Brea/González. Para hiszpańsko-argentyńska z łatwością zakwalifikowała się do meczu Carolina Navarro et Marina Guinart, 6 / 1 6 / 2.

Czas więc pożegnać się z Gemmą i Martitą. Marta zatem znajdzie Vero Virseda (wciąż w biegu z Aranzazu Osoro w Riyadzie) i Gemma zagrają razem z nim Klaudia Fernandez (wyeliminowany w drugiej rundzie).

Pozostałe ćwierćfinały wciąż trwają, wraz z rozpoczęciem drugiej rotacji tego dnia. Jeśli nie można ich zobaczyć we Francji, zawsze możesz śledzić ewolucję wyników tutaj.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.