Tak jak to zrobiliśmy z mężczyznami, chcieliśmy przeprowadzić ankietę na Instagramie, aby zobaczyć, kto według Ciebie jest najlepszym niszczycielem na torze.

W tym celu zaproponowaliśmy Państwu tradycyjny ankieta na Instagramie. Jak zwykle zaproponowano Państwu trzy nazwy, oprócz wzmianki „inne”.

A wynik jest jasny: Bea Gonzalez, która otrzymała 47% głosów, jest według Was najlepszą rozbijaczką na świecie. Trzeba przyznać, że kolega z drużyny Delfiego Brei, który dysponuje znakomitą techniką, nie boi się próbować kończyć punktów mocnymi strzałami. Dowód na zdjęciach!

Za „La Perla del Palo” znajdziemy Paulę Josemarię, która mimo 60-metrowego wzrostu bardzo dobrze czuje się na boisku i udowadnia, że ​​nie trzeba być wysokim, aby dobrze uderzać.

Wreszcie Gemma Triay, choć imponująca swoimi Par 3 i uderzeniami na linii, uzyskała mniej niż 20% głosów…

Zauważamy, że trzej zaproponowani gracze są dla Ciebie najlepsi w ćwiczeniu, ponieważ pomiędzy nimi zbierają 95% głosów. Wyobrażamy sobie, że spośród pozostałych 5% kilka głosów otrzymała Sofia Araujo, która oprócz skorzystania z bajada bardzo skuteczny, jest w stanie zadać bardzo potężne ciosy.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !