Kiedy nieobecność Fernando Belasteguina Premier Padel Bruksela P2 została upubliczniona, najpierw pomyśleliśmy o Problem z łokciem mieszkańca Pehuajo. Rzeczywiście, ten, który miał zadebiutować na prawej stronie u boku Juana Tello, od zeszłego sezonu boryka się z problemami z zapaleniem nadkłykcia.

Jednak tym razem łokieć nie jest przyczyną, ponieważ jak wyjaśnił kilka dni temu, to problem z łydką zmusił „Bossa” do wycofania się z belgijskiego turnieju. Ci, którzy mają bardzo dobrą pamięć, będą pamiętać, że Bela już tego doświadczyła problemy takie jak ten trzy lata temu...

Miejmy nadzieję, że tym razem sytuacja nie będzie zbyt poważna i zawodnikowi uda się wrócić z P2 w Sewilli i zadowolić wszystkich fanów, którzy niecierpliwie czekają na to, co będzie w stanie dać stowarzyszenie Belasteguin / Tello!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !