Jak wiesz, World Padel Tour swoje ostatnie chwile przeżyje w Barcelonie. Tak naprawdę WPT zostanie wchłonięte przez Premier Padel w przyszłym sezonie, a zatem Master Final 2023 będzie ostatnim na torze finansowanym przez Estrella Damm.

I ten finałowy konkurs zostanie rozegrany bez dwóch graczy którzy do tej pory nigdy nie opuścili żadnej edycji „turnieju mistrzów”: Maxi Sanchez i Fernando Belasteguin. Ten ostatni, uważany za największego gracza w historii, chciał przypomnieć sobie te jedenaście lat spędzonych w WPT, z których cztery spędził na pierwszym miejscu.

Podziękowania w formie pożegnania dla tego, który jest wyraźnie zawiedziony opuszczeniem ostatniego finału WPT Master, zwłaszcza że gdyby nie kontuzja, z pewnością znalazłby się w pierwszej szesnastce roku...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !