Sezon Fernando Belasteguina się nie skończył! Zapewnia go Argentyńczyk Padel Magazine : będzie obecny podczas Premier Padel Milano P1 zaplanowano na 4–10 grudnia.

Podczas gdy 44-latek przygotowuje się do swojego pierwszego sezonu bez finału Master, w Internecie pojawiły się pogłoski o zakończeniu pustego sezonu lub, co gorsza, o wcześniejszej emeryturze. W naszej ostatniej ankiecie na Instagramie również 70% uważało, że Argentyńczyk nie wróci do Mediolanu…

Ale trochę nie doceniłeś zdolności do odzyskiwania sił i legendy mieszkańca Pehuajo. Bela zapewnił nas, że będzie obecny we Włoszech. „The Boss” honoruje zatem to, co jest napisane na pasku jego Wilsona Bela Pro V2 lub na jego butach : „Belasteguin nigdy się nie poddaje. Pomimo swojego wieku Fernando ponownie jest w stanie pokonać kontuzję łokcia, która wykluczyła go z gry w 2018 roku. Po raz kolejny dowód na jego niesamowitą mentalność i bardzo dobra wiadomość dla fanów drużyny Belasteguin / pary Yanguas!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !