la piste Rozgrzewka Fernando Belasteguina i Juana Tello. W walcu zmieniających się par król Bela mógł ponownie zdecydować się na grę na prawej stronie u boku jednego z kanonierów toru, Juana Tello. Na razie są to jedynie uporczywe plotki, jednak gracze nie podali jeszcze niczego oficjalnego.

Trzeba przyznać, że dla obu początek sezonu jest bardzo nudny.

Jeśli chodzi o Caprę/Belę, początek sezonu jest bardzo skomplikowany, gdyż na pierwszych dwóch etapach wyścigu zajmują 16. i 8. miejsce. Premier Padel. Nie mogła znaleźć odpowiedniej chemii.

Ten sam problem ma Juan Tello, obok innego leworęcznego Alexa Ruiza. Od początku współpracy obaj gracze nieregularnie występowali w zaledwie 2 rundach po XNUMX meczów. Zdecydowanie zbyt sprawiedliwe wyniki dla tych dwóch graczy.

Stowarzyszenie Belasteguin Tello 2024

Być może Juan Tello potrzebował „starszego” u swego boku, który poprowadziłby go na tor. Możemy liczyć na doświadczenie i sztukę gry Beli, które wesprą i z pewnością zapewnią to, czego obecnie brakuje w grze Juana Tello.

Dla Alexa Ruiza coraz częściej można rozważać powrót do Momo Gonzaleza, zwłaszcza że pamiętamy, że stowarzyszenie funkcjonowało wówczas dobrze. W tym konkretnym odcinku najlepszym rozwiązaniem byłoby również znalezienie stabilizacji dla obu graczy.

Dla Luciano Capry jest to bardziej skomplikowane. Jego występy nie były na odpowiednim poziomie, a jego ranking nie przemawia na jego korzyść, w przeciwieństwie do Beli, który pozostaje dziewiątym graczem na świecie. Rzeczywiście Lucho jest dziś 9. zawodnikiem na świecie. Gracze, którzy mają przewagę, pomyślą dwa razy, zanim nawiążą kontakt z zawodnikiem, który nie jest w formie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.