Nieobecny World Padel Tour Amsterdam otwarty z powodu kontuzji łokcia Fernando Belasteguina również nie będzie na Minorce i może pauzować jeszcze przez jakiś czas…

Rzeczywiście, jak wyjaśnia w filmie na Instagramie, mężczyzna, który przez 1 lat był numerem 14 na świecie, cierpi na zapalenie nadkłykcia i to nie pierwszy raz. Rzeczywiście, już w 2018 roku Bela musiała przez pięć miesięcy nie grać z powodu tego upartyego łokcia…

Powrót tej tendinopatii wynika z bardzo dużej liczby turniejów, w których profesjonalni gracze muszą rozegrać w tym sezonie. Przeciążenie, które zmusza Argentyńczyka do przerwy na leczenie.

Jak wyjaśnia na nagraniu, rodak Pehuajo zamierza zrobić wszystko, co w jego mocy, aby na koniec sezonu móc wrócić do świetnej formy. To wszystko, czego mu życzymy!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !