Prowadzi rekrutację w godz Head Padel ! I Head podpisuje kontrakty z 2 znanymi zawodnikami padel Francuski: Benjamin Tison i Jérôme Inzerillo.

Zagra były francuski numer jeden i bardzo młody międzynarodowy emeryt Benjamin Tison Head w 2024 r. Nawet jeśli przejdzie na emeryturę, widzimy, że Francuz pozostaje stosunkowo aktywny na francuskim torze i w mniejszych turniejach. Dziś zajmuje stanowisko w FFT i w zarządzie odpowiada za wysoki szczebel i cały sektor sportowy padel z FFT. Jej rola jest oczywiście istotna w kontekście rozwoju padel we Francji.

Jérôme Inzerillo to jeden z najlepszych graczy w lidze padel We Francji. Starający się o przedłużenie swojego mandatu we francuskiej drużynie w 2024 roku, bardziej niż kiedykolwiek jest jednym z zawodników, których warto oglądać w tym sezonie w ramach FIP Tour.

Jerome Inzerillo head padel

Udało nam się zobaczyć tych dwóch zawodników Head podczasWystawa miejskaPadel w Clermont-Ferrand obok Lucile Pothier i Luisa Hernándeza Quesady, w zeszłym tygodniu był setnym graczem na świecie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.