W czwartkowe popołudnie, prawdopodobnie około 15:00 na centralnym torze WPT Amsterdam Open, Benjamin Tison i Clément Geens spróbuje dokonać wielkiego wyczynu w starciu z Juanem Lebronem i Ale Galanem.

Świadomy, że zdominowanie Hiszpanów będzie bardzo trudne, Francuz numer 1 nie traci nadziei: Wiem, że abyśmy wygrali, oni muszą zagrać bardzo źle, a my musimy zagrać bardzo dobrze. Szansa na to, że wygramy prawdopodobnie wynosi tylko 1%, ale do meczów zawsze podchodzę w pełni, dlatego kiedyś odebrałem im seta (przyp. red.: z Teo Zapatą w Katarze w 2022 r.). Nie mogę wejść na pole przegranych, nawet jeśli wszyscy wiemy, że istnieje ogromna różnica poziomów. Na meczu o godz padel, zawsze jest szansa, czasem przegrywam z kimś słabszym ode mnie, więc czemu nie…”

Ponieważ spotkanie nie jest transmitowane, przejdź do zakładki znacznik w środku popołudnia, aby zobaczyć, jak para francusko-belgijska poradzi sobie ze zwycięzcami German Open.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !