Benoit Assadi Hillmann, influencer z Tuluzy i wielki zwycięzca Koh-Lanta w 2016 roku, został zaproszony podczas Mistrzowie Finałów Cupra Padel-Point Tour 4PADEL Tuluza-Colomiers.

Jego odkrycie padel

„Odkryłem padel z przyjaciółmi podczas oglądania filmów w Internecie, a także dzięki emocjom związanym z Tuluzą, która korzysta z bliskości Hiszpanii. Grając w piłkę nożną, odkryliśmy padel i od razu nam się to spodobało.”

„The padel, to hobby”

„Moja praktyka padel to z przyjaciółmi w weekendy i w ciągu dnia, kiedy mamy trochę czasu. TO padel to przyjemniejszy sport, bo dzielimy się nim w 4 osoby.W przeciwieństwie do tenisa, każdy może grać szybko i dobrze się bawić, my mamy więcej zabawy i dobrze się bawimy, więc wolę grać w tenisa. padel.

Mój 4-letni syn już gra w tenisa, lekcje tenisa padel zacznij już od 6 roku życia, już od najmłodszych lat możemy wprowadzać je w ten sport. Zapiszemy go do szkoły im padel aby mógł odkryć ten sport.”

„Jestem bardzo złym graczem, nienawidzę przegrywać”

Le padel nadal będzie dla mnie świetną zabawą, ponieważ jestem bardzo złym graczem i myślę, że to nie jest sport dla złych graczy. Musisz zachować spokój, musisz być bardzo zen. Uważam, że rywalizacja szkodzi mojemu zdrowiu! Teraz jestem ojcem, muszę dawać przykład, zachowywać się bardzo spokojnie, więc w czasie wolnym jest bardzo dobrze.

https://youtu.be/bAu9bUExN48?si=_NzjK5v-j3yVbAEQ
Lea Deutsch

Pasjonat Padel od 2018 roku z licznymi doświadczeniami w komunikacji i tworzeniu treści, chcę dzielić się z Wami moją pasją poprzez moje teksty.