Uderzenie w łydkę w DüsseldorfieLucas Bergamini nie doszedł do siebie na tyle, aby w zeszłym tygodniu zagrać w Amsterdam Open. A jeśli wierzyć naszym kolegom z VeinteDiezBrazylijczyka nie będzie także na Minorce, jak niejaki Fernando Belasteguin, który jak już wspominaliśmy, cierpi na poważną kontuzję łokcia.

Zatem pod nieobecność obu mężczyzn to ich zwykli koledzy z drużyny postanowili połączyć siły, aby zagrać w WPT Menorca Open.

Spodziewajcie się zatem na Balearach pary „100% Varlion”: Victor Ruiz / Miguel Yanguas. Ta tymczasowa para nie powinna być jedynym nowym stowarzyszeniem na Minorce, ponieważ, jak powiedzieliśmy wcześniej, kilka duetów zdecydowało się ostatnio na rozstanie ! Bądźcie na bieżąco, aby zobaczyć, kim będą te nowe zespoły!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !