Piąty etap Betclic Remontada se grał w ten weekend w pobliżu Valenciennes. Powrót do etapu w połowie sezonu! Należy pamiętać, że w weekend para próbowała dokonać dwóch remontad, ale zakwalifikowanie się do Paryża okazało się daremne i bardzo trudne!

W kategorii wszystko, tym razem bez niezwykłych przerw: w pierwszym Todo ojciec i syn wygrali, a w drugim dwóch przyjaciół oddalonych od siebie o 20 cm.

10 par wygrało co najmniej jeden mecz z 5-punktową przewagą na boisku Betclic i tym samym wygrało kwotę 20 € darmowe zakłady każdy. To najniższy wynik z 5 etapów, potwierdzający, że poziom w Valenciennes był wyrównany!

En mieszany : bardzo wysoki poziom z graczami z miejsc od Top 500 do Top 200 – to był hit.

W kategorii Dużo : dwaj bliźniacy w wieku zaledwie 20 lat (bracia Dupont, zwycięskie imię!) wygrali pozostałymi 7 rotacjami z 8 w 1er grunt. Zajmują dopiero 10 000. miejsce, ponieważ grali w bardzo niewielu turniejach, więc z pewnością szybko awansują w rankingach!

Rekord dla bomba wyzwanie przez Babolat nie był bity wśród mężczyzn. : nadal wynosi 14,8 metra. Rekord etapowy: 13,2 m. Z kolei rekord kobiet został pobity – 12,2 metra!

Następny przystanek w Créteil w najbliższy weekend od 29 lutego do 02 marca, gdzie spodziewanych jest 200 uczestników. Zostały ostatnie miejsca w Old School, Todo i Mucho. Rejestracja jest ICI.

Wszystkie zdjęcia z wydarzenia ICI.