Spashdawniej NGTV, stale się rozwija na całym świecie. Oprócz Francji, gdzie grupa się rozwija, kontynuuje ekspansję również we Włoszech! Dzisiaj, dziewięć klubów transalpejskich są wyposażone w technologię Spash!

Dla przypomnienia narzędzia Spash na to pozwalają aby ocalić całą część padel, aby móc ponownie obejrzeć dowolny moment meczu. To technologia idealny szczególnie dla trenerów podczas treningu, aby wrócić do punktu sesji lub przeanalizować gest zawodnika!

Kilka klubów we Francji przekonały się już funkcjonalności tabletów Spash. Teraz przyszła kolej na podbój Włochów. Pięć nowych klubów Dodano do listy kompleksów, które przyjęły już technologię Spash we Włoszech:

Wśród naszych zaalpejskich sąsiadów znajduje się obecnie dziewięć kompleksów wyposażonych w technologie francuskiej firmy. Spash nie zamierza na tym poprzestać i ma nadzieję, że będzie to możliwe osiągnąć symboliczną granicę dziesięciu klubów we Włoszech !

Spash Włochy
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi