Firma Wszechświat Padel prezentuje ambitny projekt: budowę i eksploatację jednego z największych kompleksów halowych w padel we Francji, z siedzibą w Fos-sur-Mer, w Bouches-du-Rhône!

W tej sportowej perełce znajdzie się aż 10 kortów padel, z czego dwa wyposażone są w trybuny umożliwiające organizację międzynarodowych zawodów na wysokim poziomie, a także dwa boiska do rozgrywek 1 na 1.

Oprócz tego, że obecnie jestem specjalistą ds padel, firma jest francuska i rodzinna, jak wyjaśnia jej założyciel Maurice Saucles: „To firma, którą stworzyłem wraz z trójką moich dzieci. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu trawy syntetycznej do ogrodów i nawierzchni sportowych.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w tej dziedzinie, alejki padel i piłki nożnej 5-osobowej, a do naszych klientów zaliczamy centra Z5. Od około pięciu lat budujemy i instalujemy stoki narciarskie padel prawie wszędzie we Francji! Dlatego postanowiliśmy stworzyć własne centrum w Fos-sur-Mer, z nowymi konstrukcjami ram metalowych, które możemy teraz zaoferować naszym przyszłym klientom „pod klucz”, dostosowanymi do padel. Klub będzie miał dziesięć torów z barem, barem z przekąskami, szatniami i osłonami paneli fotowoltaicznych.

Świetny projekt, który już niedługo ujrzy światło dzienne!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !