Przedtem szwedzki Padel Otwórz 2022, Bullpadel przedstawia dwie rakiety jako oficjalny produkt: the HAK 03 de Paquito Navarro i KOBIETA autor: Alejandra Salazar.  

HAK 03

Na ten turniej w stolicy Szwecji Bullpadel zaprojektował nową wersję słynnego 03 Hack przez Paquito Navarro. Na tym eleganckim i subtelnym projekcie, łączącym kolory złoty i czarny, w lewym górnym rogu znajduje się logo turnieju.

Mamy do czynienia z rakietą w kształcie rombu oferującą maksymalną moc i wysoką wydajność. Jego zewnętrzny rdzeń składa się z nowego Trójwęglowy, podczas gdy wewnętrzny rdzeń zawiera nową gumę MultiEva i rama Rurka węglowa 100% włókno węglowe.

Posiada również jedną z charakterystycznych technologii Bullpadel : the Waga niestandardowa. Ekskluzywna technologia pozwalająca w bardzo prosty sposób modyfikować wagę rakiety. Zawiera również Uchwyt Hesacore, co zmniejsza stres i wibracje.

KOBIETA

BullPadel Flow Woman Sztokholm

Ta ekskluzywna rakieta sztokholmska Przepływ został zaprojektowany w kolorze czarnym z niebieskimi detalami. Znak graficzny, marka Bullpadel równoważy całkowicie ciemne tło rakiety błękitem nieba, a podpis gracza jest w tym samym kolorze.

Jego zewnętrzny rdzeń wykonany jest z włókien hybrydowych Fibrix i szorstkie wykończenie w kształcie gwiazdy, aby Ziarno 3D więcej efektów na naciśnięciach klawiszy. Jego wewnętrzny rdzeń składa się z gumy MultiEva który składa się z dwóch różnych gęstości pianki EVA. Dodatkowo posiada szkielet Rurka węglowa wykonany w 100% z włókna węglowego.

Buty i tekstylia

Dodatkowo BullPadel będzie również oficjalnym partnerem wydarzenia w zakresie obuwia i tekstyliów, ze szczególnym uwzględnieniem  SPO KATAPULTY, but przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy, który posiada podeszwę środkową o podwójnej intensywności, która zapewnia niesamowity komfort.

Główną nowością tego buta jest system Katapultować który składa się z półsztywnego kawałka dającego więcej energii podczas szybkich startów lub skoków.

Le SPO KATAPULTY wkrótce będzie w sprzedaży strona internetowa znaku towarowego.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.