To wielki weekend padel które odbędzie się w Pinède w Juan-les-Pins w dniach 28 i 29 czerwca, a wezmą w nim udział cztery największe gwiazdy świata, a wszystko to będzie sponsorowane przez Bullpadel, którzy wybierają się do Alpes-Maritimes na wydarzenie jak żadne inne.

Le Bullpadel pokaż 06 to starcie drużyny utworzonej przez byłego koszykarza San Antonio Spurs Tony’ego Parkera z byłym piłkarzem Robertem Pirèsem, mistrzem świata z 1998 roku. Nie zabraknie także byłych piłkarzy Erica Abidala i Ludovic Giuly, a także komików Redouane Bougheraba i Cartman. Obecne będą także zawodniczki francuskiej drużyny Charlotte Soubrié i Alix Collombon.

Najważniejszym wydarzeniem wydarzenia będzie mecz Galacticos, w którym Paquito Navarro i Martin Di Nenno zmierzą się z Fede Chingotto i Juanem Tello!

Program poniżej:

Kto więc wygra, Team Pirès czy Team Parker?

Aby zarezerwować miejsca przejdź do ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !