L 'Puchar sześciokątny, to trochę konkurencji, o której mówią obecnie wszyscy na planecie padel. W turnieju, w którym weźmie udział sześć drużyn, na których czele stoją osoby publiczne, takie jak Rafa Nadal, Robert Lewandowski i Eva Longoria, zaoferowana zostanie rekordowa nagroda pieniężna w wysokości miliona euro.

Turniej, który pod koniec miesiąca zgromadzi w Madrycie jedne z największych gwiazd naszego sportu, będzie mógł liczyć na wsparcie Bullpadel. Hiszpański producent sprzętu, którego na stokach Madrid Arena reprezentuje czterech zawodników (Di Nenno, Triay, Salazar i Navarro) nie mógł przegapić tej imprezy.

Bullpadel będzie zatem za pośrednictwem ekranów reklamowych, w Strefie Kibica oraz w strefie VIP. Co więcej, od wczoraj jest obecny w mieście, na stronie utworzonej w celu promocji wydarzenia na Plaza de Colón.

Aby dowiedzieć się wszystkiego o Pucharze Hexagon, znajdziesz to poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !